• Jsme výrobci samolepící ochranné fólie!
Zavolejte Nám: +420 776 087 739

SUPROfilm® SPC

SUPROfilm® SPC

Dočasná ochrana koberců SUPROfilm® SPC

Ochranná fólie SUPROfilm® SPC je pevná polyethylenová fólie vyvinutá k ochraně tkanin, koberců a podobných povrchů, během rekonstrukcí, malování, stěhování apod.
SUPROfilm® SPC je čiré barvy, z jedné strany pokryté vrstvou akrylového lepidla, což umožňuje okamžité přilnutí k povrchu koberce. Fólie vydrží až 30 dní nalepená a po odstranění nezanechá žádné stopy lepidla. Její jednoduchá aplikace usnadňuje Vaši práci a výrazně šetří čas úklidu po skončení prací.

Základní použití SUPROfilm® SPC

Fólie SUPROfilm® SPC se jednoduše aplikuje na chráněný povrch buď ručně nebo nástrojem pro nanášení. Fólie díky lepivé straně přilne na koberec či jinou tkaninu a vydrží přilepená až 30 dní. Po nalepená již můžete okamžitě plně zatěžovat.

Výhody

Ochranná fólie SUPROfilm® SPC zůstává oproti běžným tenkým ochraným fóliím z HDPE neustále přilnutá po celém povrchu koberce. Nedochází tedy k jejímu odlepování, shrnování, poškození a tím pádem nutnosti opravy. Už nikdy se nebudete muset bát, že Vaše ochranná fólie se při malování, budování, stěhování či jiných instalačních pracích protrhne nebo se bude neustále krčit či odhrnovat průvanem a šustit.
Svojí pevností Vám zaručí daleko větší ochranu. Není nutno ji po obvodu přilepovat lepící páskou. Nejen jednoduchá instalace, ale i její odstranění Vám ušetří mnoho času. Velmi výhodné je její použití pro stavební firmy, malíře, úklidové firmy, stěhováky, apod.

Speciální vlastnosti

Typy a rozměry

Název výrobku Tloušťka (mm) Ochrana Popis
SUPROfilm® SPC 500
0,055
Standard
Pro většinu provozů a prací
SUPROfilm® SPC 500R
0,055
Standard
Opačně vinutá pro snadné ruční odvíjení
SUPROfilm® SPC 700
0,075
Vysoká
Pro vysokou zátěž
SUPROfilm® SPC 900HD
0,095
Extra vysoká
Pro velmi vysokou zátěž, vč. mechanizace
Základní rozměrová řada – role délky 100m
Šíře: 500mm; 600mm; 750mm; 1000mm
Na vyžádání jsou možné i jiné rozměry
cs_CZ