Ochranná fólie na okno a okenní profily - SUPROfilm® WINDOW SPW

Ochranná folie SUPROfilm® je pevná polyethylenová fólie vyvinutá k ochraně oken a skleněných povrchů během montáží, stavby, rekonstrukcí, malování, apod.

SUPROfilm® SPW je čiré nebo modré či zelené barvy, z jedné strany pokryté vrstvou akrylového lepidla. Fólie je UV odolná a může být až 2 měsíce nalepená a po odstranění nezanechá žádné stopy lepidla. Její jednoduchá aplikace usnadňuje Vaši práci a výrazně šetří čas úklidu po skončení prací.

Základní použití Window SPW

Fólie SUPROfilm® SPW se jednoduše aplikuje na chráněný povrch buď ručně, nebo nástrojem pro nanášení. Fólie díky speciální lepivé vrstvě přilne na profil i sklo. Po nalepení již můžete okamžitě plně zatěžovat.

Vhodné pro následující povrchy / materiály:

– lesklé a hladké povrchy

– plastové a hliníkové profily

– sklo, zrcadla, okna a okenní profily

Výhody

Ochranná fólie SUPROfilm® SPW zůstává oproti běžným tenkým ochranným foliím z HDPE (mikrotenovým) neustále přilnutá po celém povrchu okna. Nedochází tedy k jejímu odlepování, shrnování, poškození a tím pádem nutnosti opravy.

Už nikdy se nebudete muset bát, že Vaše ochranná fólie se při malování, budování, stěhování či jiných instalačních pracích protrhne nebo se bude neustále krčit či odhrnovat průvanem a šustit.

Svojí pevností Vám zaručí daleko větší ochranu. Není nutno ji po obvodu přilepovat lepicí páskou. Nejen jednoduchá instalace, ale i její odstranění Vám ušetří mnoho času. Velmi výhodné je její použití pro stavební firmy, malíře, úklidové firmy, stěhováky apod.

Speciální vlastnosti

Rozměry a balení

Název výrobku Tloušťka (mm) Ochrana Popis
Suprofilm SPW 300 Lite
0,035
Základní
Pro lehkou, krátkodobou ochranu
Suprofilm SPW 500
0,050
Standard
Pro běžnou ochranu, běžné práce
Suprofilm SPW 570
0,050
Standard
Vysoká lepivost, na znečištěná okna

Základní rozměrová řada – role délky 100m

Šíře: 500mm; 600mm; 750mm; 1000mm

Barva: čirá, modrá transparentní, zelená transparentní

Na vyžádání jsou možné i jiné rozměry

Máte zájem o tento druh fólie?

© 2021 SUPROfilm® | Všechna práva vyhrazena. Created by jk-webdesign.cz