SUPROfilm® SPM

Ochranná fólie na různé povrchy - SUPROfilm® SPM

SUPROfilm® SPM je víceúčelová polyethylenová fólie vyvinutá k ochraně různých povrchů během montáží, staveb, rekonstrukcí, malování, přeprav, skladování, apod.
SUPROfilm® SPM je čiré, modré či zelené barvy, z jedné strany pokryté vrstvou akrylového lepidla. Fólie je UV odolná a může být až 3 měsíce nalepená, a po odstranění nezanechá žádné stopy lepidla. Její jednoduchá aplikace usnadňuje Vaši práci a výrazně šetří čas úklidu po skončení prací.

Základní použití SUPROfilm® SPM

Fólie SUPROfilm® SPM má střední lepivost pro široký rozsah použití. Tato téměř univerzální ochranná fólie je vhodná na širokou škálu povrchů a předmětů, od vysoce lesklých po lehce hrubé. Není vhodná na velmi hrubé povrchy. Ochrání domací spotřebiče, nábytek, zařizovací předměty, apod.

Výhody

Ochranná fólie SUPROfilm® SPM zůstává oproti běžným tenkým ochranným foliím z HDPE (mikrotenovým) neustále přilnutá po celém povrchu. Nedochází tedy k jejímu odlepování, shrnování, poškození a tím pádem nutnosti opravy.
Už nikdy se nebudete muset bát, že Vaše ochranná fólie se při malování, budování, stěhování či jiných instalačních pracích protrhne nebo se bude neustále krčit či odhrnovat průvanem a šustit.
Svojí pevností Vám zaručí daleko větší ochranu. Není nutno ji po obvodu přilepovat lepicí páskou. Nejen jednoduchá instalace, ale i její odstranění Vám ušetří mnoho času. Velmi výhodné je její použití pro stavební firmy, malíře, úklidové firmy, stěhováky apod.

Speciální vlastnosti

Typy a rozměry

Název výrobku Tloušťka (mm) Ochrana Popis
SUPROfilm® SPM 300
0,035
Základní
Pro lehkou, krátkodobou ochranu
SUPROfilm® SPM 500
0,050
Standard
Pro běžnou ochranu, běžné práce
Základní rozměrová řada – role délky 100m
Šíře: 500mm; 600mm; 750mm; 1000mm
Barva: čirá, modrá transparentní, zelená transparentní
Na vyžádání jsou možné i jiné rozměry
cs_CZ