Jsme výrobci samolepící ochranné fólie.

  +420 776 087 739          obchod@suprofilm.cz   Zábřežská 74, 787 01 Šumperk

O nás

SUPROFILM s.r.o. je moderní výrobní a obchodní společnost zabývající se výrobou, prodejem, skladováním a logistikou samolepících ochranných fólií.

Soustředíme se výhradně na ochrannou folii, můžeme Vám tedy nabídnout velké zkušenosti v tomto odvětví. Náš sortiment ochranných folií je velmi široký. Vyrábíme folie různých parametrů pro různé typy povrchů – od velmi nízko lepivých po velmi vysoce lepivé.

Špičkové technologie

Pro výrobu našich folií je používán jako základní surovina LDPE – nízkohustotní polyetylen, který je vyráběn na míru podle osvědčené receptury moderní extruzní technologií. Kombinace správného typu lepidla a možné folie je základem úspěšného řešení potřeb zákazníka.

Díky tomu dnes nabízíme několik desítek různých druhů ochranných folií, které pokrývají drtivou většinu potřeb našich zákazníků. Pokud některý současný výrobek nenabízí uspokojivé řešení, jsme připraveni na základě našich zkušeností a zkušeností dodavatelů klíčových komponentů vyvinout odpovídající produkt.

Proč SUPROFILM®

Politika firmy SUPROFILM s.r.o. je postavena na základním zájmu firmy garantovat svým zákazníkům vždy konzistentní nejvyšší standard našich ochranných folií, stejně jako dostatečnou kapacitu pro řešení Vašich potřeb.

100% garance kvality - vyrobeno v ČR

Vysoká pevnost a dobrá tvarovatelnost

Jednoduchá manipulace i aplikace

Dostupnost v mnoha různých typech i rozměrech

Staňte se naším partnerem

Spojte se s námi a rádi Vám vytvoříme cenovou nabídku na míru dle Vašich požadavků.

cs_CZ