Jsme výrobci samolepící ochranné fólie.

  +420 776 087 739       obchod@suprofilm.cz    Zábřežská 74, 787 01 Šumperk

HomeOchranná fólie na podlahy

Ochranná fólie na podlahy

Dočasná ochrana podlah SUPROfilm® SPF

Ochranná folie SUPROfilm® SPF je pevná polyethylenová fólie vyvinutá k ochraně pevných podlah, dlažeb, parket a podobných povrchů, během rekonstrukcí, malování, stěhování, apod.

SUPROfilm® SPF je čiré nebo modré barvy, z jedné strany pokryté vrstvou akrylového lepidla, což umožňuje okamžité přilnutí k povrchu podlahy. Fólie vydrží až 30 dnů nalepená a po odstranění nezanechá žádný stopy lepidla. Její jednoduchá aplikace usnadňuje Vaši práci a šetří čas úklidu po skončení prací.

Základní použití SUPROfilm® SPF

Fólie SUPROfilm® SPF se jednoduše aplikuje na chráněný povrch buď ručně nebo nástrojem pro nanášení. Fólie díky lepivé straně přilne k podlaze a vydrží přilepená až 30 dní. Po nalepení již můžete okamžitě plně zatěžovat.

Vhodné pro následující povrchy a materiály:

  • Hladké a mírně hrubé povrchy

  • Dlážděné a kamenné podlahy

  • Lité podlahy

  • Linoleum

  • Laminátové podlahy

Speciální vlastnosti

Výhody

Ochranná fólie SUPROfilm® SPF zůstává oproti běžným tenkým ochranným fóliím z HDPE (mikrotenovým) neustále přilnutá po celém povrchu podlahy. Nedochází tedy k jejímu odlepování, shrnování, poškození a tím pádem nutnosti opravy.

Už nikdy se nebudete muset bát, že Vaše ochranná fólie se při malování, budování, stěhování či jiných instalačních pracích protrhne nebo se bude neustále krčit či odhrnovat průvanem a šustit.

Svojí pevností Vám zaručí daleko větší ochranu. Není nutno ji po obvodu přilepovat lepící páskou. Nejen jednoduchá instalace, ale i její odstranění vám ušetří mnoho času. Velmi výhodné je její použití pro stavební firmy, malíře, úklidové firmy, stěhováky, apod.

Typy a rozměry

Název výrobku Tloušťka (mm) Ochrana Popis
SUPROfilm® SPF 300 Lite
0,035
Základní
Pro lehkou, krátkodobou zátěž
SUPROfilm® SPF 500
0,050
Standard
Pro většinu provozů a prací
SUPROfilm® SPF 700
0,075
Vysoká
Pro vysokou zátěž

Základní rozměrová řada – role délky 100m

Šíře: 500mm; 600mm; 750mm; 1000mm

Barva: čirá, modrá transparentní

Na vyžádání jsou možné i jiné rozměry

Pro více informací nás prosím kontaktujte

cs_CZ